Back to Case Studies

carpetright full view of pallite pix units

O firmie Carpetright

Jeden z wiodących dostawców podłóg i łóżek w Wielkiej Brytanii od 30 lat. Od momentu wprowadzenia na rynek w 1988 roku firma stała się międzynarodowym sprzedawcą detalicznym.  Carpetright szczyci się dbałością o szczegóły i doskonałą obsługą klienta. Firma Carpetright zwróciła się do firmy PALLITE z prośbą o pomoc we wdrożeniu ulepszonego sortowania próbek.

carpetright-in

Problem

Obszar pobierania próbek, przestrzeń pionowa nie jest w pełni wykorzystywana.

Kartonowe pudełka na śmieci miałyby tendencję do rozrywania i rozdzierania, co sprawia, że wybór jest niewygodny i czasochłonny.

Rozwiązanie

PIX® & SLOTS, projekty na zamówienie, które obejmują dwa obszary pobierania próbek.

 

Pierwszym rozwiązaniem było wykorzystanie dostępnej przestrzeni w podniesionych metalowych regałach, aby rozwiązać ten problem, nasz zespół stworzył na zamówienie w pełni wytrzymałą konstrukcję półki PIX®, z 16 powierzchniami wybierania, z których każda może pomieścić do 50 kg, aby pomieścić cięższe próbki.

 

Drugim rozwiązaniem było dostosowanie lżejszych próbek podłóg Carpetright, wykorzystując przestrzeń w istniejących regałach metalowych, zastosowano kombinację stojących na podłodze jednostronnych gniazd PIX® SLOT, od 15 do 64 powierzchni odbioru, optymalizując ich całkowitą przestrzeń.

carpetright using pallite pix units

Wynik

Próbki podłóg są bezpiecznie przechowywane, co pozwala na bardziej efektywną kompletację i dokładne kontrole zapasów.

Optymalizacja przestrzeni dzięki elastyczności w dostosowywaniu się do próbek.

Ekonomiczny produkt, który łączy w sobie trwałość, długowieczność i wytrzymałość.

Elastyczność, skalowalność i dostosowywanie wymiarów miejsca pobrania.

"Po raz pierwszy współpracowałem z firmą PALLITE podczas mojej pracy w Morrisons, kiedy tworzyli i dostarczali innowacyjne rozwiązania w celu maksymalizacji przestrzeni w NDC.

Ta relacja rozszerzyła się na dostarczanie mi produktów dla naszego obszaru pobierania próbek.

Elastyczny, wspierający i oferujący doskonałą obsługę zespół PALLITE odegrał kluczową rolę w poprawie produktywności i środowiska pracy w Purfleet."

Carpetright Testimonial

Ultime notizie

Iscriviti per ricevere aggiornamenti sulle nostre ultime novità

Utilizzeremo il tuo indirizzo e-mail solo per fornire aggiornamenti sulle nostre ultime notizie e non inonderemo la tua casella di posta.